Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Z przyjemnością powiadamiamy, że autorką oficjalnej grafiki Polconu 2013 jest Sylwia 'Saarl' Smerdel (http://saarl.deviantart.com/). Jej prace mogliście podziwiać już na materiałach Grojkonu.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że autorka wykorzystywanej wcześniej tymczasowo syrenki  jak podkreślaliśmy podczas wszystkich prezentacji, osoba ta nie była nam znana i niechlubnie wykorzystywaliśmy obrazek bardzo rozpowszechniony w Internecie – została odnaleziona. Jest nią Jessica Lynn Griffith mieszkająca nieopodal Chicago (strony autorki: http://bishounenhunter.deviantart.com/gallery/ oraz http://www.elfwood.com/~griffith01). Jak się okazało, bardzo ubolewa ona nad niesamowitą internetową popularnością swojej grafiki i apeluje o informowanie o jej zastosowaniach. Poczuwając się do odpowiedzialności, piszemy o tym publicznie. Skontaktowaliśmy się też z Jessicą Lynn Griffith jakiś czas temu, jak dotąd bez odpowiedzi. Przepraszamy, dziękujemy za pomoc w odnalezieniu autorki tymczasowej grafiki oraz zachęcamy do oglądania jej prac.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com