Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Polcon 2013 zaprasza wszystkich fanów gier fabularnych. Poznaj nowych ludzi, poprowadź im przygodę lub zagraj u najlepszych prowadzących w kraju, z autorami systemów RPG i laureatami najważniejszych nagród związanych z RPG włącznie. Do waszej dyspozycji przeznaczymy stanowiska do gry rozsiane po zacisznych zakątkach w całym budynku.

Grający i MG mają okazję wziąć udział w specjalnej zabawie z nagrodami, gdzie każdy udział w/poprowadzenie sesji uprawniać będzie do otrzymania kuponu. Teoretycznie im większa ilość rozegranych sesji tym większa szansa trafienia niespodzianki. kupony będą wypełniane przez obsługę i wrzucane do odpowiednich urn. Wyłonienie TRZECH zwycięskich MG i TRZECH zwycięskich graczy odbędzie się podczas spotkania ze Stowarzyszeniem Avangarda w niedzielę o godzinie 13.00. Uwaga! Aby otrzymać nagrodę należy być obecnym w trakcie losowania lub wyznaczyć osobę do odbioru nagrody przekazując jej swój ID.

Jak to będzie działać?

Mistrz Gry:

1. MG zgłasza się do RPG HQ w budynku KOTŁA, gdzie otrzyma do wypełnienia formularz zgłoszeniowy sesji oraz informację o dostępności stanowisk.

2. Formularz będzie określał tytuł sesji, system w którym będzie prowadzona, GODZINĘ ZBIÓRKI GRACZY oraz planowanego rozpoczęcia sesji, oraz kilka informacji dodatkowych. Będzie zawierać również listę dostępnych miejsc na którą później wpiszą się gracze

3. MG wywiesza formularz na jednej z przeznaczonych do tego celu tablic i czeka do ustalonej godziny zbiórki.

4. W międzyczasie na formularzu zapisują się chętni.

5. MG pojawia się o wyznaczonej godzinie zbiórki, zdejmuje zapełniony graczami formularz z tablicy, zgarnia swoich graczy którzy powinni już na niego czekać i udaje się do RPG HQ.

6. Obsługa wypełnia kupony dla MG i graczy i wrzuca je do odpowiednich urn, po czym wskazuje drużynie wolne stanowisko.

7. Rozpoczyna się gra. MG powinien posiadać wszelkie niezbędne akcesoria takie jak kostki, karty postaci i ołówki.

Gracz:

1. Chętni do rozegrania sesji RPG udają się do RPG HQ w budynku KOTŁA.

2. Przeglądają formularze zgłoszeniowe wywieszone na specjalnych tablicach w poszukiwaniu sesji dla siebie z dostępnymi jeszcze wolnymi miejscami.

3. Wpisują się na listę.

4. Pojawiają się o wyznaczonej godzinie zbiórki w RPG HQ i szukają swojego MG.

5. Udają się z MG do RPG HQ, gdzie obsługa wypełnia im kupony i wrzuca do urny.

6. Udają się z MG do wskazanego stanowiska i rozpoczynają rozgrywkę.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com