Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.
Zapraszamy do lektury raportu z Dni Nauki na Polconie 2013, opisującego mocne i słabe strony tej części konwentu z perspektywy jej koordynatora. Dokument przedstawia przebieg prac nad wydarzeniem, działania promocyjne, zagadnienia programu i zaproszeń dla gości.
 
Następna edycja imprezy odbędzie się na Avangardzie 2014, a jej koordynatorem ponownie będzie Staszek Krawczyk. Zamierzamy również zorganizować Dni Nauki na Avangardzie lub Polconie w roku 2015.
 
Chętnie przyjmiemy wszelkie spostrzeżenia, które mogą pomóc w przygotowaniu nadchodzących edycji. Zachęcamy również organizatorów podobnych wydarzeń (np. programu naukowego na innych konwentach) do kontaktu z nami. A nuż okaże się owocny dla obu stron?
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com