Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Ze względu na dużą liczbę uczestników i rosnące zainteresowanie bezpłatnymi noclegami porozumieliśmy się z następną szkołą, w której można będzie spędzić noc. Zapraszamy do Gimnazjum nr 48 na ul. Deotymy 25/33. Do szkoły można wchodzić od piątku od godz. 22 i będzie ona czynna nieprzerwanie do niedzieli w południe (a zatem wychodząc ze szkoły w niedzielę rano, trzeba zabrać bagaż). Wszystkich, którzy dopiero szukają miejsca noclegowego, zapraszamy właśnie do tej szkoły. Będzie w niej dostępna sala gimnastyczna (przed wejściem do niej trzeba zdjąć buty) oraz sala z rozłożonymi matami (prosimy o niespożywanie napojów w tej sali).

Informacje o dojeździe z przystanku "plac Politechniki"

Informacje o dojeździe z Dworca Centralnego

 

Dotychczasowa szkoła noclegowa (XXI LO im. Hugona Kołłątaja) pozostaje czynna, również nieprzerwanie do godziny 12 w niedzielę. Osoby, które dotąd tam nocowały i pozostawiły bagaże, mogą oczywiście wciąż korzystać z tej szkoły.

Jednocześnie przepraszamy grupę uczestników, którzy w LO im. Hugona Kołłątaja zostali poproszeni w piątek rano przez pracowników szkoły o opuszczenie zajmowanych miejsc (niektóre części szkoły były wykorzystywane w piątek rano na jej bieżącą pracę). Sytuacja taka z całą pewnością nie powtórzy się w sobotę ani w niedzielę.

 

Jeśli zamierzacie przybyć do którejkolwiek ze szkół w nocy po godzinie 2, warto mieć przy sobie działający telefon komórkowy. Szkoły będą czynne, ale drzwi wejściowe o tej porze mogą być już zamknięte – w takim wypadku prawdopodobnie trzeba będzie zadzwonić na udostępniany przy nich numer organizatorów.

 

Pełne informacje o noclegach – tutaj.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com