Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

W celu uniknięcia długich kolejek, jakie powstawały wczoraj przy akredytacji, dziś rano wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązanie, mające na celu przyspieszenie akredytacji oraz ograniczenie formalności do minimum. Wśród osób oczekujących na akredytację, które wcześniej nie dokonały rejestracji internetowej, rozprowadzane są stosowne formularze. Prosimy uczestników o wypełnienie formularza w dwu kopiach, a po przejściu przez akredytację i weryfikacji danych – o zachowanie drugiego egzemplarza dla siebie na wypadek zgubienia opaski etc.

Wzór formularza znajduje się tutaj. Można go wydrukować i wypełnić w domu, ale nie jest to konieczne – formularze będą rozprowadzane na miejscu wśród osób czekających na akredytację.

Zapraszamy!

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com