Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Przypominamy, że dla uczestników Polconu dostępne będą bezpłatne noclegi w XXI LO im. Hugona Kołłątaja (wcześniej odbywała się tam druga i trzecia edycja konwentu zjAva). Szkoła jest oddalona od budynków konwentowych o około 3 km, ale można do niej łatwo dojechać komunikacją miejską. Szczegółowe informacje o dojeździe pojawią się najpóźniej w środę w zakładce "Noclegi"Osoby śpiące w szkole będą potrzebowały własnego śpiwora, a także karimaty, materaca itd.

Na podstronie "Noclegi" można także już teraz znaleźć wiadomości o innej opcji noclegowej – hostelach, które oferują zniżki dla osób biorących udział w Polconie. Zapewniane przez nas tanie miejsca w akademikach Politechniki Warszawskiej, tak jak pisaliśmy wcześniej, niestety już jakiś czas temu się wyczerpały, choć oczywiście można dzwonić samodzielnie do wybranych domów studenckich i rezerwować tam noclegi bez naszego pośrednictwa.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com