Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Wydawnictwo Dom Snów oraz Polcon 2013 mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie organizowanym przez Dom Snów - „Znajdź Polcon z Wydawnictwem Dom Snów.”

Zasady są proste. Gdzieś na stronie internetowej wydawnictwa oraz na fanpage'u na Facebooku ukryliśmy 10 logotypów Polconu. Kto znajdzie ich 10 sztuk wygrywa. Jeżeli będzie więcej osób, które znajdą wszystkie logotypy robimy rundę finałową, polegającą na odpowiedzeniu na losowe pytania zadane przez osoby z naszego wydawnictwa.

Konkurs trwa od 23.08 do 30.08 – czyli startu Polconu. Na samej imprezie będzie rozstrzygnięcie konkursu oraz osoby, które wygrają będą mogły na miejscu odebrać nagrody. Jeżeli, ktoś wygra a nie będzie go na Polconie, nie bójcie się wyślemy do Was nagrody

Odpowiedzi należy wysyłać na adres biuro[at]domsnow.pl z dopiskiem w temacie „Znajdź Polcon z Wydawnictwem Dom Snów.”. W mailu należy zawrzeć linki lub opis miejsc, w których znaleźliście dany logotyp.

Życzymy powodzenia!
PS. W galerii na facebooku wydawnictwa możecie zobaczyć o jaką pulę nagród walczycie.
PS2. Logotypy w newsie o konkursie na stronie oraz na zdjęciach nagród nie wliczają się w pulę logotypów do znalezienia.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com