Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Mamy przyjemność ogłosić, że organizatorem bloku komiksowego na Polconie 2013 jest zespół Fantasy Expo.

Partnerami merytorycznymi Bloku Komiksowego Fantasy Expo są wydawnictwo Egmont oraz sklep Komikslandia. Wspólnie z nimi organizatorzy FE 2013 przygotowali dla Was kilkadziesiąt godzin spotkań autorskich i paneli dyskusyjnych. Dodatkowo obiecali zaskoczyć wszystkich innowacyjnym podejściem do bloku komiksowego. Stąd też w strefie komiksu spotkacie się z całonocną salą interaktywną, która wprowadzi Was w matrix zbudowany z wielu komiksów naraz. Będziecie też mogli wczuć się w postać miedzygalaktycznego detektywa Funky'ego Kovala!

Będzie to okazja do tego, aby poznać zespół FE 2013 i poczuć przedsmak wydarzenia, które już 13 października we Wrocławiu ma wprowadzić nową jakość na polski rynek związany z fantastyką. Możemy zapewnić Was, że zarówno w bloku komiksowym Polconu, jak i na samym Fantasy Expo będzie ciekawie, innowacyjnie, a przede wszystkim INTERAKTYWNIE!

Zapraszamy do śledzenia fanpage'a Fantasy Expo!

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com