Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Jest nam niezwykle miło zaprezentować listę atrakcji tegorocznego Polconu. Lista nie obejmuje wszystkiego, co będzie odbywało się w trakcie konwentu – nie ma tam m.in. atrakcji stałych. Prosimy nie traktować tej listy jako ostatecznej czy pełnej. Zapewne pojawi się tam parę błędów, czasem nie wyświetlą się wszyscy prowadzący; wynika to z ograniczeń naszego silnika programowego.

Program Polconu 2013 to ponad 1000 godzin atrakcji prowadzonych przez ponad 600 twórców programu. Jesteśmy pełni podziwu dla zaangażowania wszystkich, którzy dołożyli bezinteresownie cegiełkę do tego ogromu. Jesteśmy naprawdę poruszeni. Niezmiernie Wam dziękujemy. Jesteście naprawdę niesamowici.

A teraz zapnijcie mocno pasy. Zapraszamy do świata wyobraźni, kreatywnej zabawy oraz wiedzy. Kochani: Polcon 2013 w Warszawie.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com