Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Polcon 2013 nie ma szczęścia do gości, a zwłaszcza do ich zdrowia. Niedawno informowaliśmy radośnie o przyjeździe, niestety teraz musimy poinformować o jego odwołaniu.

Już jakiś czas temu ze względu na kłopoty ze wzrokiem z wizyty zrezygnował Ian MacLeod. Teraz okazało się, że z powodu nagłego pogorszenia stanu płuc Polconu nie odwiedzi także Lucius Shepard. Stan płuc pana Sheparda jest kiepski od jakiegoś czasu, niestety w chwili obecnej stał się naprawdę ciężki. Życzymy szybkiej poprawy.

Niestety Polconu nie odwiedzi też Vincent Baker. Z informacji od Argent Mark Games, polskiego wydawcy Apocalypse World: Z przykrością informujemy, że Vincent nie zawita na Polcon 2013 w związku z pilnymi sprawami rodzinnymi. My jednak postaramy się wynagrodzić to Wam mocą atrakcji związanych z AW i nie tylko. Do zobaczenia na Polconie.

Vincent Baker zabiegał wśród innych twórców o zastępstwo, ale ze względu na terminy nie udało się zaprosić nikogo.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com